Hlavní navigace

V Česku otevírá další internetová videopůjčovna

Jiří Macich ml.

Od června je v provozu nová internetová půjčovna filmů topfun.cz provozovaná vsetínskou společností Divida. Nabídka filmů je omezena na několik desítek kusů převážně zahraničního původu. Na první pohled převažují v nabídce spíše béčkové snímky a to i přesto, že firma říká: Našim prioritním cílem je splnit očekávání všech našich příznivců nejen kvantitou, ale také kvalitou nabídky. Platba se provádí prostřednictvím virtuálního účtu, který si musíte na topfun.cz založit. Peníze na něj lze uložit…

Od června je v provozu nová internetová půjčovna filmů topfun.cz provozovaná vsetínskou společností Divida. Nabídka filmů je omezena na několik desítek kusů převážně zahraničního původu. Na první pohled převažují v nabídce spíše béčkové snímky a to i přesto, že firma říká: Našim prioritním cílem je splnit očekávání všech našich příznivců nejen kvantitou, ale také kvalitou nabídky. Platba se provádí prostřednictvím virtuálního účtu, který si musíte na topfun.cz založit. Peníze na něj lze uložit formou speciální SMS nebo převodem z účtu. (DigiZone)

Našli jste v článku chybu?
21. 7. 2006 9:06
God.zilla (neregistrovaný)
Zrovna vcera jsem se dival na jejich stranky a divil se ze o te firme jeste nidko nepsal. Mimochodem, oproti seznamacke pujcovne nabizi taky prodej hudby a porna.
20. 7. 2006 21:52
Petr07 (neregistrovaný)
DRM, Windows a 50Kc za film pri asi kvalite VHS video zaznamu. Lenost asi prekonam a dojdu do DVD pujcovny, kdyz bude treba. Jeste k tomu prihodime FUP od ISP a zjistime, ze napad to zrovna neni dobry.