Hlavní navigace

V dubnu dalších 13 seminářů pro Pražany o digitalizaci

2. 4. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
2. 4. 2009

Dalších 13 veřejných seminářů o digitalizaci připravila Národní koordinační skupina v rámci informační kampaně na měsíc duben. Informuje o tom státní web Digitálně.tv. Včera odpoledne proběhl seminář v Hotelu Svornost na Praze 14, dnes je dějištěm Kulturní dům Vltavská na Praze 7. Začátek všech seminářů je jednotný – 16.00.

PŘEČTĚTE SI: Harmonogram seminářů pro měsíc duben (Digitálně.tv)

Celkem je po Praze realizováno v průběhu měsíce března a dubna 25 seminářů. Jejich rozložení koresponduje s demografickou strukturou jednotlivých městských částí tak, aby byla zajištěna optimální dostupnost pro všechny občany Prahy,“ uvádí web. Digitální seminář se tak v dubnu dostane i do těch míst, kde se už jednou proběhl. Státní informační kampaň je trnem v oku některých subjektů na televizním trhu, zvláště televize Nova. Generální ředitel Novy Petr Dvořák ve středu zopakoval své výhrady k probíhající kampani. "Nestačí, že uspořádáte pět veřejných besed o digitalizaci, na které přijde 20 lidí na každou, a to ještě v lepším případě, řekl Dvořák na konferenci serveru Digizone.cz.

K TÉMATU: Šéf Novy: Digitální kampaň neprobíhá, televize by rády pomohly

MM socky3

Do dneška za námi do Novy nikdo nepřišel, a neřekl že by chtěl pomoct s realizací kampaně, že má ty a ty nápady a že by měl možnost je zafinancovat, to se zatím nestalo. Protože uvědomme si, že kampaň je financována z veřejných peněz. Jenže neprojevuje se to. Nikdo si u nás neobjednal reklamní čas na kampaň, přitom jsme ochotni poskytnout výrazné slevy. Vzhledem k tomu, že máme konec března a za měsíc máme vypínat tak očekávám, že Praha by měla být připravena,“ dodal Dvořák.

RECENZE: Digitální seminář pro Pražany: občas nevěříte vlastním uším