Hlavní navigace

V hotelu Myslivna se uskuteční Brno Digital Show 2008

3. 6. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Digitální kabelová televize DVB-C Autor: 115393
3. 6. 2008

V areálu hotelu Myslivna v Brně – Kohoutovicích se uskuteční příští týden další ročník prezentace Brno Digital Show 2008. Akce, kterou pořádají např. společnosti Sapro, Olmi Team a Sosat, se koná ve dnech 13. a 14. června. První den jsou její brány otevřeny pouze odborníkům, prodejcům a montážním firmám z oboru digitální techniky, druhý den bude mít možnost vstoupit od 10 do 16 hodin do objektu Myslivny také laická veřejnost. Nutností je však registrace, kterou je možné provést zde.

Konference WebTop100 2024 Digitální marketing

A na co se mohou návštěvníci této akce těšit? Na představení novinek v oblasti satelitních a pozemních digitálních přijímačů a prezentaci satelitního internetu Astra2Connect od společnosti SES Astra. Po celou dobu konání akce bude k dispozici účastníkům zdarma občerstvení, a to jak nealko, tak i pivo a jídlo. Každý účastník obdrží dárek a možné výstavní slevy na provedené objednávky na místě. Registrační čísla budou slosována a první cenou bude přijímač Showbox S-300 PLATINUM.

Bližší informace k akci jsou k dispozici na těchto webových stránkách.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).