Hlavní navigace

V komentátorském týmu Eurosportu se objeví i bývalá tenisová jednička Evertová

Lukáš Polák

Eurosport bude vysílat z Roland Garros na svých programech Eurosport International a Eurosport 2 na 400 hodin tenisu, z toho 200 hodin živě.

Doba čtení: 1 minuta

Bývalá světová jednička a vítězka 18 grandslamů Chris Evertová rozšíří komentátorský tým Eurosportu během letošního French Open, které se bude hrát na dvorcích Roland Garros od 24. května do 7. června. Informovala sama televize. Diváci Eurosportu se mohou těšit nejen na postřehy a analýzy americké tenistky, ale také na zbrusu nový pořad „Tennis For Evert“. Roland Garros má v mém srdci zvláštní místo, právě v Paříži jsem vyhrála můj první i poslední grandslam. Cítím se velmi poctěna být součástí Eurosportu během Roland Garros a podělit se s diváky se svými postřehy a myšlenkami, pochválila si Evertová.

Content

ČTĚTE TAKÉ: Eurosport označil letošek za Rok mistrů, nabídne rekordní počet šampionátů

Chris Evertová bude živě komentovat finále žen 6. června pro British Eurosport. Diváci české verze Eurosportu ji uvidí v tradičním magazínu Matse Wilandera „Game, Set and Mats“. Jsme potěšení, že se Chris Evertová připojí k týmu Eurosportu během French Open. Spolupráce s takovou tenisovou legendou je znamením, že se naše produkce pohybuje vpřed. Jsme hrdí na komplexní pokrytí Roland Garros, které bude širší než kdykoli v minulosti i díky Eurosport Playeru, konstatoval generální ředitel Eurosportu Peter Hutton. Eurosport bude vysílat z Roland Garros na svých programech Eurosport International a Eurosport 2 na 400 hodin tenisu, z toho 200 hodin živě.

Našli jste v článku chybu?