Hlavní navigace

V nabídce Skylinku se objevily dvě programové pozice pro Crime & Investigation

26. 6. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTO – Jedna z pozic dokonce nese označení Crime Investigation CZ, což napovídá, že by se ve Skylinku mohla objevit česká lokalizovaná verze tohoto programu

Dvě programové pozice pro tematický kanál Crime & Investigation Network se dnes objevily na satelitu Astra 3B, který využívá největší česká satelitní služba Skylink. “Na frekvenci 11,914 jsou dvě pozice nových SD programů, Crime Investigation a Crime Investigation CZ. Zatím probíhají na těchto pozicích testy a mění se i systémy kódování,” informoval spolupracovník serveru DigiZone.cz Čestmír Polák. Crime Investigation několik minut uváděla kódování Mediaguard a Nagravision, později systém kódování zmizel včetně audiostopy.

ebf - tip do článku - debata

ROZHOVOR: Dopad krachu Satellite BG na zákazníky chceme minimalizovat, říká šéf Skylinku

“Na pozici Crime Investigation CZ je vysílána originální audiostopa v angličtině a systém kódování Cryptoworks, Irdeto. Pro Crime Investigation CZ je audiostopa označena cze,” dodal Polák. Podle jeho mínění by mohl být nový program jednou z plánovaných náhrad za nedávno zrušené kanály bulharského partnera Skylinku, společnosti Satellite BG. Provozovatel Skylinku, lucemburská společnost M7 Group, jednání s majitelem kanálu Crime & Investigation Network potvrdila, ale podle jejího vyjádření dosud nebyla podepsána smlouva.


Foto pro DigiZone.cz: Čestmír Polák

Pogramová pozice Crime Investigation CZ v satelitním Skylinku

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).