Hlavní navigace

V nabídce UPC Digital se objevily dvě nové stanice

30. 6. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
30. 6. 2009

Jak informuje server tvCentrum, v nabídce digitální kabelové televize operátora UPC Česká republika se objevily dvě nové stanice, a to dokumentární kanál zaměřený na lov a rybolov Fishing & Hunting a cestovatelská televize Travel Channel. Oba programy je podle webu možné získat buďto v novém balíčku Plus nebo jsou součástí nabídky Supreme. Plus stojí 119 Kč/měs.

ČTĚTE TAKÉ: UPC testuje kanály Nova a Nova Sport v HD

SatCentrum dále upozorňuje, že UPC připravilo pro své zákazníky také slevy ve službě UPC Digital. Zákazníci, kteří využívají nejnižší nabídku Starter, mohou nyní získat tematické balíčky s 50% slevou a je jedno, kolik si jich objednají, uvedl server a dodal, že akce se vztahuje na tematické balíčky Relax, Darwin, Plus, Sport a Music. Zákazníci s nabídkou Starter mohou pak získat 20 % slevu při přechodu na balíček Standard. Pokud si objednáte balíček Supreme, prvních osm měsíců by měl být zpoplatněn částkou 888 Kč.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).