Hlavní navigace

V Praze se uskuteční festival Reset o digitální kultuře

25. 11. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
25. 11. 2008

V hlavním městě proběhne od středy do pátku nový festival digitální kultury s názvem Reset. Jeho první část se již uskutečnila od 22. do 24. října, a pokud zájemci nebudou mít čas ani tentokrát, mají šanci ještě od 17. do 19. prosince. Reset je nový kontinuální festival digitální kultury. Každý měsíc přináší vhled do světa technologické tvořivosti z perspektivy umělců v koncentrované podobě tří dnů intenzivního programu.

Jak se uvádí na stránkách Mix.cz, festival představuje domácí i zahraniční tvůrce a teoretiky v širokém spektru formátů: výstavy, promítání, přednášky, diskuse a dílny. Součástí festivalu je pokračování cyklu progresivních klubových večerů Evolution Nights zaměřeného na aktuální trendy v elektroncké hudbě. Festival je otevřen umělcům a kurátorům nejmladší generace. Více informací o jednotlivých dnech najdete na těchto stránkách.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.