Hlavní navigace

V Praze začaly testy placené pozemní televize, stojí za nimi i služba Skylink

11. 11. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„Cílem je ověření technické kompatibility koncových zařízení na trhu. Kódovaný signál je možno přijímat na televizorech a přijímačích s tunerem DVB-T a CI-slotem,“ uvedl operátor.

Provozovatel Regionální sítě 4, společnost Prague Digital TV, zahájil v Praze a středních Čechách ve spolupráci s lucemburskou M7 Group testy placené pozemní digitální televize. Ty probíhají konkrétně na vysílačích Strahov, Ládví a Zelený pruh na 46. kanálu. Vedle stanic Praha TV, Retro Music TV, kinoSvět, TV Regina, Harmonie TV a Slušnej kanál jsou zde nově šířeny i placené stanice Joj Cinema a FilmBox Family. Nabídku doplňují rozhlasové programy Rádio Dechovka a Český Impuls. Kryptování programů je zajištěno systémem, který využívá operátor Skylink.

MM AI

Obsah Regionální sítě 4 pro Prahu a střední Čechy k 11. listopadu 2015
Autor: repro foto RS4

Obsah Regionální sítě 4 pro Prahu a střední Čechy k 11. listopadu 2015

ČTĚTE TAKÉ: Po JOJ Cinema láká Skylink na neplacené vysílání stanice National Geographic

Cílem je ověření technické kompatibility koncových zařízení na trhu. Kódovaný signál je možno přijímat na televizorech a přijímačích s tunerem DVB-T vybavených CI-slotem po vložení dekódovacího modulu Irdeto (CAM) s dekódovací kartou Skylink, uvádí na webu satelitní služba Skylink a doplňuje: Kódovaně vysíláme programy JOJ Cinema (v MPEG-2/SD) a Filmbox Family (v MPEG-4/SD). Účastníkem se může stát každý uživatel dekódovací karty Skylink a dekódovacího modulu Irdeto.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).