Hlavní navigace

V prosinci na Stream.cz zavítalo téměř 1,3 milionu uživatelů

30. 1. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Portálová jednička Seznam.cz si pochvaluje růst návštěvnosti serveru Stream.cz po svém vstupu do společnosti Global Inspiration, která jej provozuje. V prosinci po redesignu na Stream.cz podle NetMonitoru zavítalo 1,28 milionů reálných uživatelů. Pro nás jsou poslední skvělá data ohromnou výzvou k rozvinutí obsahové pestrosti a atraktivity videí na Streamu tak, abychom byli schopni uživatelskou náklonnost co nejvíc uspokojit. Rádi bychom letos dosáhli až na trojnásobek prosincových čísel, říká…

Portálová jednička Seznam.cz si pochvaluje růst návštěvnosti serveru Stream.cz po svém vstupu do společnosti Global Inspiration, která jej provozuje. V prosinci po redesignu na Stream.cz podle NetMonitoru zavítalo 1,28 milionů reálných uživatelů. Pro nás jsou poslední skvělá data ohromnou výzvou k rozvinutí obsahové pestrosti a atraktivity videí na Streamu tak, abychom byli schopni uživatelskou náklonnost co nejvíc uspokojit. Rádi bychom letos dosáhli až na trojnásobek prosincových čísel, říká Miloš Petana, generální ředitel Global Inspiration.

Podle statistik se v žebříčku nejpopulárnějších videí na Stream.cz na předním místě seriál z vlastní produkce – Gynekologie II. Následuje reality-show Peklo s Danielem Landou a videa od skupiny Noisebrothers. Od února se počítá s dalším původním pořadem a to na každý den. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.