Hlavní navigace

V Regionální síti 7 odstartovalo tematické Rádio Čas Rock

6. 5. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTO – Stanice vysílající původně pro Slezsko, Ostravsko a Frýdecko-Místecko se po vstupu do Regionální sítě 7 stala de facto celoplošným okruhem.

Nabídka digitální terestrické Regionální sítě 7 se v noci z pondělí na úterý rozšířila o novou rozhlasovou stanici. Jak server DigiZone.cz informoval už dříve, v této zemské síti odstartovalo Rádio Čas Rock, druhý okruh Rádia Čas. Tuto rozhlasovou stanici, stejně jako provozovatele Regionální sítě 7, společnost Progress Digital, pojí osoba ostravského podnikatele Radima Pařízka. V nabídce zemské sítě už jsou tak v tuto chvíli šířena obě rádia Čas. Jak z názvu okruhu vyplývá, je určen hlavně pro milovníky rockové muziky.

MM_SS3

Aktuální přehled stanic vysílaných v Regionální síti 7. Obrázek lze zvětšit.
Autor: repro foto Regionální síť 7

Aktuální přehled stanic vysílaných v Regionální síti 7. Obrázek lze zvětšit.

K TÉMATU: Pařízkovo Rádio Čas Rock začne v DVB-T vysílat na začátku května

Podle posledních zveřejněných výsledků průzkumu poslechovosti Radioprojekt si Rádio Čas denně naladí na území Moravskoslezského kraje 46 tisíc posluchačů, což stanici přináší přibližně pětiprocentní podíl na trhu. Vlajkovou rozhlasovou lodí pro Radima Pařízka je však samotné Rádio Čas, které figuruje v TOP 5 nejposlouchanějších regionálních stanic v České republice – se 197 tisíci příznivci denně mu patří čtvrtá pozice. Po vstupu do Regionální sítě 7 se z Rádia Čas Rock stala de facto celoplošná stanice, což mu umožňuje i vysílací licence.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.