Hlavní navigace

V satelitní platformě CS Link testují tři nové kanály

27. 5. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Logo satelitní digitální platformy DVB-S Autor: 115393
27. 5. 2008

Společnost Gital, jeden z distributorů karet pro příjem placených programů ze satelitní platformy CS Link, začala testovat na nové frekvenci 11876/H programy, které chystá zařadit do nabídky svého balíčku Géčko. Konkrétně půjde o panevropský kanál Eurosport, Film+ a dokumentární DoQ. Pozice označené předponou Test zatím nejsou určeny pro individuální abonenci, klientům budou nabízeny až od června. Na třetím transpondéru CS Linku je dostupných kromě Sportu 5 ještě několik programů bez bližšího obsahu. Jejich obsah však zatím společnost Gital nekomunikovala.

Satelitní platforma CS Link se v dohledné době rozšíří také o filmový kanál Nostalgia, který nabídne konkurenční firma Trade and Technology na svých TT Kartách v balíčku MULTI. Ta také jedná o zařazení Eurosportu (plus Eurosportu 2) na své karty a bez blíže určeného termínu by k němu mělo dojít do konce roku. Kanály DoQ a Film+ patří společnosti IKO Cable TV, která provozuje program Fishing and Hunting, jenž plánuje vstup na český trh.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).