Hlavní navigace

V září proběhne v Brně konference MOBERA o mobilních platformách

11. 8. 2011
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Od 5. do 7. září proběhne v Brně mezinárodní konference MOBERA o mobilních platformách, na které budou představeny současné trendy a novinky v oblasti mobilních technologií. Na konferenci se bude hovořit například o mobilních bezkontaktních platbách pomocí technologie NFC nebo o Augmented Reality – rozšířené realitě, která je nyní na počátku masovějšího rozšíření.

Od 5. do 7. září proběhne v Brně mezinárodní konference MOBERA o mobilních platformách, na které budou představeny současné trendy a novinky v oblasti mobilních technologií. Na konferenci se bude hovořit například o  mobilních bezkontaktních platbách pomocí technologie NFC nebo o Augmented Reality – rozšířené realitě, která je nyní na počátku masovějšího rozšíření.

Řeč přijde ale také na nové zdroje energií pro mobilní telefony a diskutovat se bude třeba o aplikaci mobilních technologií ve zdravotnictví. Konference má i bohatý doprovodný program. Za zmínku stojí například přehlídka aplikací AppParade pro chytré telefony a tablety.

Autor článku