Hlavní navigace

Václav Moravec si dnes pozval do Impulsů ředitele Novy

3. 2. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
3. 2. 2009

Hostem Impulsů Václava Moravce na Rádiu Impuls bude dnes od 18 hodin generální ředitel české televizní jedničky TV Nova Petr Dvořák. Tento termín nebyl zvolen náhodou – blíží se totiž patnácté výročí tohoto kanálu. Mělo by se tedy nejen hodnotit, ale i podívat se do budoucna. Naše čtenáře jistě zaujmout dvě témata – její budoucnost a postavení v době nástupu digitálního vysílání a nových digitálních televizí. 15 let oslaví komerční jednička již zítra a při té příležitosti také pořádá setkání s novináři, na kterém server DigiZone.cz nebude chybět.

Naposledy se Dvořák s Václavem Moravcem setkal na půdě Rádia Impuls loni v srpnu. Tehdy spolu ředitel a moderátor měli hovořit mj. o tom, kolik dá Nova na informační kampaň k digitalizaci. Otázce se Petr Dvořák vyhnul. Ředitel Novy pak také hovořil o budoucnosti svého prvního kanálu a plánech s Novou Cinemou. Může se nám samozřejmě stát, že část diváků, kteří dnes sledují Novu, v některých chvílích přejdou na Novu Cinemu nebo na nový kanál, konstatoval Dvořák a řekl, že hlavním cílem je však ubrat diváckou obec konkurenci.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).