Hlavní navigace

Vadí vám časté reklamní bloky? Na Facebooku se překvapivě zeptal Barrandov

24. 9. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„Chápu, že reklama je nutnost pro přežití televize jako jste vy, ale to, co předvádíte hlavně v prime time, je otřes,“ napsal jako reakci na dotaz televize její rozhořčený divák.

Relativně velkou diskusi vzbudila plnoformátová Televize Barrandov na jinak svém nepříliš živém profilu sociální sítě Facebook poté, co se diváků zeptala, zda jim vadí v jejím vysílání časté reklamní bloky umisťované doprostřed pořadů. Otázka televize směrem ke svým příznivcům je zajímavá zejména proto, že pro komerční stanice jsou příjmy z reklamy hlavním způsobem obživy. Vážení diváci, často si zde stěžujete na příliš časté reklamní bloky uprostřed poradu. Opravdu vás to tak moc obtěžuje nebo je to snesitelné? zeptala se diváků televize prostřednictvím profilu na sociální síti.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Skupina Barrandov chystá expanzi za hranice Česka, buduje mezinárodní televizi

ICTZ_2022_EARLY

Postoj diváků, kteří se negativně staví k častým reklamním přestávkám ve vysílání Barrandova, nejlépe vystihl pravděpodobně příspěvek Michaela Havrdy, který napsal následující: Chápu, že reklama je nutnost pro přežití televize jako jste vy, ale to, co předvádíte hlavně v prime time (hlavním vysílacím čase, pozn. red.) je otřes. Nejen já jsem vás přestal sledovat, ale i spousta další lidí. Bohužel jsem si vás musel totálně vymazat z nabídky, protože jinak bych to televizi musel rozbít dlažební kostkou. Diváci si na Facebooku televize například postěžovali i na opožděný start pořadů oproti programu.

Záznam diskuse z Facebooku televize si můžete prohlédnout zde.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.