Hlavní navigace

Valentýnská akce s Nymfomankou: UPC odemkne na deset dní Film Europe

Lukáš Polák

Tematický kanál Film Europe Channel provozuje společnost Film Europe Media Company a stojí za ní slovenský podnikatel Ivan Hronec. Stanice se orientuje výhradně na evropskou tvorbu.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Největší kabelový operátor u nás, společnost UPC Česká republika, přichystal pro své zákazníky další propagační akce, která je tentokrát spojena se svátkem zamilovaných, jenž připadá na sobotu 14. února. V době od 13. do 23. února odemkne firma všem svým klientům tematickou stanici Film Europe Channel, tedy bez ohledu na to, jaký balíček si zákazník platí. Zájemci o tuto stanici se nemusí o nic starat, program se jim automaticky odkóduje na pozici 129. Největším tahákem valentýnského promo vysílání budou oba díly filmu Nymfomanka. První část poběží 13. února ve 22.00, druhá ve stejný čas o den později.

WT100 tip 1

NEPŘEHLÉDNĚTE: Satelitní operátor Skylink zahrne programy Film Europe do jednoho balíčku

Tematický kanál Film Europe Channel provozuje společnost Film Europe Media Company a stojí za ní slovenský podnikatel Ivan Hronec. Stanice se orientuje výhradně na evropskou tvorbu, která byla oceněna na řadě filmových festivalů, ať už se jedná o Cannes, Benátky nebo Berlinale. Film Europe Channel je v nabídce kabelového operátora UPC Česká republika dostupný ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV), a to prozatím jako součást balíčku HD kanálů, jež firma dává k nejrychlejšímu internetovému připojení. V něm jsou dále obsaženy programy Auto Motor Sport HD a Arte HD (dříve sem patřila i Deluxe Music HD).