Hlavní navigace

Vánoce na TV Barrandov: koncert Karla Gotta, Obušku z pytle ven! a seriál Teta

14. 11. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Štědrovečerní program televize Barrandov počítá především s vánočním koncertem Karla Gotta, na obrazovku se po letech vrátí i „strašidelný“ československý seriál Teta

Koncertem Karla Gotta a tradiční českou pohádkou Obušku z pytle ven! zaplní televize Barrandov svoje vysílání o Štředrém večeru. Téměř dvouhodinový koncert zařadí hned po zkráceném dětském pásmu Animáček od 19 hodin, pohádka na něj naváže od 20:45 hod. Vyplývá to z prosincového programového plánu TV Barrandov, který na svém webu zveřejnila společnost Media Master, prodejce reklamních časů na této televizi.

K TÉMATU: Tradiční i alternativní. Česká televize překvapila především Vánoci na Dvojce

Od Prvního svátku vánočního, tedy úterý 25. prosince, až do Silvestra bude Barrandov denně od 19 hodin vysílat archivní slovenský seriál Teta režiséra Juraje Jakubiska z roku 1987, natáčený v prostředí strašidelného zámku (na českých televizních obrazovkách se už dlouho neobjevil). 25. prosince od 21:15 pak nabídne film pro pamětníky Ducháček to zařídí, o den později ve stejném čase další film Přítelkyně pana ministra a 27. prosince od 20:25 zahraniční komedii Rabín, kněz a krásná blondýna.

MMF24

ČTĚTE TAKÉ: Prima family o Štědrém večeru odvysílá Dařbujána a Pandrholu a Pyšnou princeznu

Z novějších českých snímků Barrandov nabídne v sobotu 29. prosince od 22:25 snímek duše jako kaviár a v neděli 30. prosince od 23:05 Corpus delicti. Silvestrovské vysílání Barrandova bude tvořit cyklus Československé hudební legendy od Slovenské televize a speciální silvestrovská vydání původních pořadů Vtip za stovku a Barrandovský videostop, přičemž celým vysíláním bude moderátorsky provázet bavič Vladimír Hron.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).