Hlavní navigace

Včerejší brífing Česko Slovenské Superstar měl technické potíže

3. 9. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
3. 9. 2009

Televize Nova včera uspořádala párty při příležitosti spuštění projektu Česko Slovenské Superstar. Akce, která se konala v restauraci Žofín Garden se ale neobešla bez technických potíží. V části, která byla vyhrazená brífingu s novináři nastal opakovaně výpadek zvuku, a organizátory zradila technika. Následný koncert, který proběhl v sousedních prostorách za účasti hvězd z předchozích řad českéslovenské Superstar už byl technicky v pořádku.

První díl společné Česko Slovenské Superstar se objeví na Nově i na Markíze již v neděli 6. září v hlavním vysílacím čase. Diváci zhlédnou profily porotců i nejzajímavější momenty z castingů. Další epizoda se bude vysílat už v pondělí 7. září a televizní publikum zavede na pražský casting. Do castingů na první Česko Slovenskou SuperStar se přihlásilo celkem 11 575 soutěžících. Vítěz připravované reality show bude vyhlášen 20. prosince.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor byl šéfredaktorem severu Digitálně.tv, oficiálního státního informačního webu k přechodu na digitální televizní vysílání. V minulosti vedl internetové deníky RadioTV.cz a RadioTV.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).