Hlavní navigace

Večerní film Pompeje na Nově narušil technik zkoušející zvukovou linku

16. 7. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEO – Na nechtěný přešlap nás upozornil jeden z našich čtenářů. Přerušení filmu trvalo přesně jednu minutu a čtyřicet vteřin.

Jeden z facebookových fanoušků webu DigiZone.cz nás upozornil na nepříjemný přešlap, který přerušil vysílání filmu Pompeje. Ten běžel na Nově dnes večer od 22:10 do 00:15 hodin. Historický akční film z roku 2014 jsme vám dokonce doporučovali v rámci našich pravidelných programových tipů.

PODROBNĚJI: Televizní tipy na pátek – Vetřelec, Vzdálená země nebo Pompeje 

Výpadek přímo během filmu nám zmíněný čtenář popsal takto: Některý z techniků si ve studiu vlezl před kameru. S mobilem u ucha zkoušel linku – raz, dva, tři, čtyři a ptal se, jestli ho někdo slyší. Následně si ulevil lapidárním „Ty vole“ a zase odešel. Film pak pokračoval dál.

Přerušení filmu tak trvalo necelé dvě minuty. Docela mě to zaujalo. Nejdřív jsem si říkal jsem, že je to asi nějaká reklama, dodal ještě citovaný zdroj. Vyjádření k výpadku podala i tisková mluvčí TV Nova Anna Suchá. Divákům se omlouváme za přerušení filmu Pompeje. K manipulační chybě došlo při přípravě mimořádných zpráv o situaci v Turecku, uvedla pro server DigiZone Suchá.

ČTĚTE TAKÉ: Technik na Nově oživil prázdninový poklid. Je vidět i ve Zpětném zhlédnutí (UVNITŘ GALERIE)

MMF24

Pohotový divák dokonce stihl celou situaci nahrát, a tak kdo neviděl improvizovanou scénku „naživo“, může se spokojit se záznamem na YouTube. Pozornému čtenáři děkujeme a televizním stanicím přejeme co nejméně podobných situací!

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).