Hlavní navigace

Veřejnoprávní rozhlas prohlubuje spolupráci s českou fotbalovou asociací

Lukáš Polák

„Fotbal měl historicky na Českém rozhlase vždy své místo a své posluchače, a to jak ligový, tak i fotbal na reprezentační úrovni,” uvedl mimo jiné předseda Fotbalové asociace ČR Miroslav Pelta.

Doba čtení: 1 minuta

Vedení Českého rozhlasu dnes podepsalo deklaraci o spolupráci s Fotbalovou asociací České republiky. Ta se bude týkat nejen samotných fotbalových přenosů, například z řady fotbalových utkání u nás i z nadcházejících příprav na Mistrovství Evropy 2016, ale take podpory “fotbalu pro všechny”, tedy futsalu, fotbalu žen, rodinných soutěží, akcí pro dětské domovy, sportovních kempů, fotbal pro osoby s postižením a řadu dalších aktivit. Za Český rozhlas byl u podpisu smlouvy generální ředitel Peter Duhan, za fotbalovou asociaci Miroslav Pelta.

TVCON 2018 Tip v článku R2B2

ČTĚTE TAKÉ: FIFA: MS ve fotbale zatím nejsledovanější streamovanou událostí historie

Fotbal je pro sportovní redakci Českého rozhlasu klíčovým tématem. Jsem rád, že jsme spojili síly s fotbalovou asociací, a stali se tak partnerem českého fotbalu. Český rozhlas přináší rozsáhlé sportovní zpravodajství a šíří také osvětu mezi mládeží a laickou veřejností. Věřím, že díky budoucí spolupráci tyto aktivity ještě více prohloubíme, konstatoval šéf veřejnoprávního média. Jsem rád, že se nám podařilo získat tak velkého a tradičního partnera. Fotbal měl historicky na Českém rozhlase vždy své místo a své posluchače, a to jak ligový, tak i fotbal na reprezentační úrovni. Věřím, že spolupráce, na které jsme se nyní dohodli, posune informovanost všech fanoušků dopředu, uvedl mimo jiné Pelta.

Našli jste v článku chybu?