Hlavní navigace

Veškeré novinky od Samsungu z veletrhu CES v Las Vegas na videoportálu YouTube

8. 1. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Zájemci se mohou prostřednictvím YouTube dostat k exkluzivnímu materiálu od společnosti Samsung. Najdou tu i její zahajovací tiskovou konferenci.

Nemáte možnost se zúčastnit největšího světového veletrhu CES v Las Vegas? Stejně na tom bude většina našich čtenářů. Jihokorejský výrobce elektroniky Samsung, který je partnerem seriálu DigiZone.cz věnovaného technologii Smart TV, ale zájemce o své produkty a především novinky, jež jsou na CESu prezentovány, o nic neochudí. Veškeré dění spojené s touto značkou totiž prezentuje prostřednictvím svého on-line kanálu Samsung Tommorow na videoserveru YouTube.

MM socky3

K TÉMATU: Seriál Smart TV, jehož partnerem je společnost Samsung

Až do pátku 11. ledna budou moci zájemci nahlédnout do zákulisí této značky na veletrhu CES, podívat se na rozhovory se zástupci jihokorejského výrobce, „osobně“ být přítomni tiskovým konferencím a dostanou řadu dalšího exkluzivního materiálu. Příspěvky budou na on-line kanálu uloženy i zpětně, takže se k nim bude možné kdykoliv vrátit. V plné verzi už je tu uložena například tisková konference Samsungu, která se v Las Vegas konala včera. Její stopáž je necelých 50 minut.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.