Hlavní navigace

Většině čtenářů DigiZone.cz je ukončení pirátského příjmu Digi TV jedno

6. 8. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
6. 8. 2010

Ukončení možnosti pirátského příjmu satelitní platformy Digi TV sice vzbudilo, co se čtenosti týká, velký zájem, ovšem čtenáře DigiZone.cz příliš nevykolejilo. Vyplývá to alespoň z ankety, pod včerejším článkem, který se tomuto očekávanému kroku věnoval. Doposud v ní hlasovalo 424 čtenářů, kteří měli na výběr z možností: Konečně je konec, Trochu mě to mrzí, Přišel jsem o zajímavé programy, Je mi to úplně jedno a Nevím.

BRAND23 Workshop

K TÉMATU: Pirátský příjem Digi TV skončil. Dotklo se to možná tisíců diváků

Nejvíce klikali čtenáři DigiZone.cz možná překvapivě na volbu Je mi to úplně jedno. Zvolila ji téměř polovina z nich, tedy 48 % respondentů, což je v reálu více jak dvě stovky čtenářů. 31 % ze 100 pak přivítalo ukončení pirátského příjmu, což však není příliš překvapivé, protože v době, kdy se měnily klíče, docházelo často k zaplevelování jindy přehledných diskusních fór zbytečnými příspěvky. Další možnosti: Trochu mě to mrzí, Přišel jsem o zajímavé programy a Nevím, pak získaly v součtu 21 % hlasů.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).