Hlavní navigace

Vezměte si přezůvky, nabádá Nova novináře před tiskovkou o podzimu. Láká na Gympl

Jan Potůček

UVNITŘ UPOUTÁVKA Mezi stěžejní podzimní formáty televize Nova bude patřit seriál Gympl ze středoškolského prostředí. Na obrazovce se už na něj objevily upoutávky.

Doba čtení: 1 minuta

Přezůvky by si podle pozvánky na pondělní tiskovou konferenci televize Nova k podzimnímu programu neměli zapomnět novináři, které osobním dopisem pozval generální ředitel stanice Jan Andruško. Nova tak upozorňuje na jeden ze stěžejních formátů letošního podzimu, nový původní seriál Gympl s ručením omezeným, k němuž už začala vysílat upoutávky a založila mu stránku na Facebooku. Zatím však neprozradila, v jaké dny a časy tuto novinku nasadí.

K TÉMATU: Nova oznámila vlastní seriál ze školního prostředí. Reaguje na Sborovnu Primy?

„Gympl by měl jít v pondělí a ve středu přímo proti seriálu Cesty domů na Primě family,“ řekl serveru DigiZone.cz zástupce jedné z konkurenčních televizí, který si nepřál být jmenován. Nova oficiálně nechce nasazování podzimních novinek před pondělní tiskovou konferencí komentovat a ani poté nebude jisté, zda přesné nasazení zveřejní. Vlastní seriál ze školního prostředí chystá i Prima family, která si registrovala ochranné známky Sborovna a Základka.

Našli jste v článku chybu?