Hlavní navigace

Viasat Nature slaví v Evropě jeden rok vysílání

9. 5. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

9. 5. 2011

Dokumentární stanice Viasat Nature je dostupná evropským divákům placené televize přesně jeden rok. Poprvé se jim představila oficiálně 5. května 2010. Prvním operátorem, který ji nabídl, byla satelitní služba Skylink a i po 365 dnech k ní mají přístup z družice pouze její zákazníci a klienti T-Mobile televize jako virtuálního operátora. Program se však objevil také v nabídce některých kabelových a IPTV operátorů v tuzemsku.

KL22_nominace

ČTĚTE TAKÉ: Spoluvlastník Primy spouští v Evropě nové HDTV stanice. Budou i v Česku

Viasat Nature je prémiový program bez reklam s širokou nabídkou zábavných, vizuálně pozoruhodných dokumentů o zvířatech, přírodě, životě v divočině a ošetřovatelích, které získaly řadu ocenění. Jejich obsah je tvořen uznávanými produkčními společnostmi jako BBC, Channel 4 a Partheon. Program je k dispozici divákům v režimu 24/7. Nabídku na průvodcovství dokumenty přijaly od Viasatu také některé celebrity. K prvním narozeninám si provozovatel tohoto kanálu, společnost MTG, též spoluvlastník tuzemské Primy, nadělil spuštění jeho HDTV verze v Evropě.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.