Hlavní navigace

Viasaty pro Českou a Slovenskou republiku vysílají s barevnými logy

11. 6. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

S barevnými logy vysílají nově dokumentární kanály Viasat History a Viasat Nature, a to jak ve verzi s klasickým, tak i vysokým rozlišením obrazu. Doplnily tak sesterský Viasat Explorer.

Dokumentární kanály Viasat History a Viasat Nature mají od dnešního dne ve vysílání barevná loga. Ta už sice používají od svého počátku, ovšem během pořadů byly jejich identifikátory bílé s minimální průhledností. Oba programy tak doplnily stanici Viasat Explorer, která už s barevným logem vysílá od doby, kdy přešla na širokoúhlý formát, tedy od 15. května. Upravený identifikátor používá také „dvoukanál“ Viasat Nature HD/Viasat History HD, který je dostupný například v nabídce Skylinku.

ebf - partner 1

ČTĚTE TAKÉ: Viasat Explorer rozšířil vysílání a přešel do obrazového formátu 16:9

Barevná loga už používá Viasat v zahraničí, například ve Skandinávii a částečně také v Rusku. Jde jen o jednu z několika novinek, které se diváci ve vysílání stanic dočkali. Program o nich pravidelně informuje na svém profilu komunitního portálu Facebook. S upraveným logem se nedávno představila také konkurenční dokumentární stanice History Channel ve verzi s klasickým rozlišením obrazu. Ta též nově vysílá v širokoúhlém obrazovém formátu 16:9.

Na pozici Viasat HD se střídají kanály Viasat Nature a Viasat History.
Autor: Lukáš Polák, DigiZone.cz

Na pozici Viasat HD se střídají kanály Viasat Nature a Viasat History.

Viasat Nature s klasickým rozlišením obrazu.
Autor: Lukáš Polák, DigiZone.cz

Viasat Nature s klasickým rozlišením obrazu.

Viasat History má nyní modro-bílé logo.
Autor: Lukáš Polák, DigiZone.cz

Viasat History má nyní modro-bílé logo.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).