Hlavní navigace

Přímý online přenos z konference Vícedruhová média ve vzdělávání

21. 4. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Čtvrteční mezinárodní konferenci Vícedruhová média ve vzdělávání bude možné díky síti CESNET2 sledovat i na Internetu a to konkrétně na adrese http://prenosy.cesnet.cz. Přenos bude v českém a anglickém jazyce. Konference pořádaná ministerstvem školství se uskuteční v rámci českého předsednictví Evropské unii. Záštitu nad akcí převzal Jakub Dürr, náměstek odstupujícího ministra pro evropské záležitosti.

Čtvrteční mezinárodní konferenci Vícedruhová média ve vzdělávání bude možné díky síti CESNET2 sledovat i na Internetu a to konkrétně na adrese http://prenosy­.cesnet.cz. Přenos bude v českém a anglickém jazyce. Konference pořádaná ministerstvem školství se uskuteční v rámci českého předsednictví Evropské unii. Záštitu nad akcí převzal Jakub Dürr, náměstek odstupujícího ministra pro evropské záležitosti.

Na konferenci zazní přednášky mimo jiné o právních aspektech publikace odborných sdělení na webu, rychlé publikaci na webu v prostřední ministerstva, technologiích RMS pro zlepšenou komunikaci s veřejností nebo o efektivním publikování přednášek na webu. Kompletní program naleznete na webu akce. Konference začíná ve čtvrtek v 10:00. (Tisková zpráva)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).