Hlavní navigace

Přímý online přenos z konference Vícedruhová média ve vzdělávání

Jiří Macich ml.

Čtvrteční mezinárodní konferenci Vícedruhová média ve vzdělávání bude možné díky síti CESNET2 sledovat i na Internetu a to konkrétně na adrese http://prenosy.cesnet.cz. Přenos bude v českém a anglickém jazyce. Konference pořádaná ministerstvem školství se uskuteční v rámci českého předsednictví Evropské unii. Záštitu nad akcí převzal Jakub Dürr, náměstek odstupujícího ministra pro evropské záležitosti.

Čtvrteční mezinárodní konferenci Vícedruhová média ve vzdělávání bude možné díky síti CESNET2 sledovat i na Internetu a to konkrétně na adrese http://prenosy­.cesnet.cz. Přenos bude v českém a anglickém jazyce. Konference pořádaná ministerstvem školství se uskuteční v rámci českého předsednictví Evropské unii. Záštitu nad akcí převzal Jakub Dürr, náměstek odstupujícího ministra pro evropské záležitosti.

Na konferenci zazní přednášky mimo jiné o právních aspektech publikace odborných sdělení na webu, rychlé publikaci na webu v prostřední ministerstva, technologiích RMS pro zlepšenou komunikaci s veřejností nebo o efektivním publikování přednášek na webu. Kompletní program naleznete na webu akce. Konference začíná ve čtvrtek v 10:00. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?