Hlavní navigace

Videa z konference Internet a technologie 10 jsou k dispozici

Jiří Macich ml.

Pokud jste zmeškali dvoudenní konferenci Internet a Technologie 10, kterou nedávno pořádalo sdružení CZ.NIC, tak pro vás máme dobrou zprávu. Na odkazovaných stránkách akce jsou k dispozici videa se všemi přednáškami, které se na konferenci uskutečnily. Přednášky se týkaly hlavně IPv6 a DNSSEC, ale přehrát si můžete i shrnutí nedávného setkání RIPE 60, pohled na aktuální vývoj broadbandového trhu, přednášku upozorňující na možnost zneužívání VoIP ústředen nebo vyhlášení výsledků ankety Czech…

Doba čtení: 1 minuta

Pokud jste zmeškali dvoudenní konferenci Internet a Technologie 10, kterou nedávno pořádalo sdružení CZ.NIC, tak pro vás máme dobrou zprávu. Na odkazovaných stránkách akce jsou k dispozici videa se všemi přednáškami, které se na konferenci uskutečnily. Přednášky se týkaly hlavně IPv6 a DNSSEC, ale přehrát si můžete i shrnutí nedávného setkání RIPE 60, pohled na aktuální vývoj broadbandového trhu, přednášku upozorňující na možnost zneužívání VoIP ústředen nebo vyhlášení výsledků ankety Czech Open Source 2010.

Konferenci Internet a Technologie 10 byl věnován také náš článek Seznam i další už ladí IPv6 – jaké výzvy to nese? spolu se zprávičkami Přes IPv6 jsou dostupná jen dvě procenta českých webů a Plány CZ.NIC: nasazení NSEC3 a spuštění OpenID služby. Lupa.cz byla mediálním partnerem konference. Doporučit pak dále můžeme také článek Telefónica O2 a Seznam.cz nabídnou IPv6 už příští rok z našeho sesterského serveru Root.cz, který byl hlavním mediálním partnerem konference a nabídl z ní přímý přenos.

Našli jste v článku chybu?