Hlavní navigace

VIDEOGALERIE HBO: Šest nových říjnových image spotů včetně premiér

1. 10. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEO Šest nových self promo spotů poskytla společnost HBO Česká republika serveru DigiZone.cz na měsíc říjen. Zaujme především premiéra páté řady seriálu Pravá krev.

Server DigiZone.cz vám servíruje tak jako každý měsíc přehled promo spotů, které lákají na premiéry filmového kanálu HBO. S takzvanými videogaleriemi jsme přišli za svými čtenáři poměrně nedávno a tato novinka se setkala s pozitivním ohlasem. Spíše, než aby promo spoty ukazovaly, které pořady se na obrazovce objeví, mají ukázat, jak si s vlastní propagací jednotlivé televize poradí. I divák, který nemá doma placenou televizi, si může udělat dobrou představu, jak tyto kanály své filmy promují.

  • Každá touha, každý pohled, každá ztráta, každý úsměv a každý dotyk tvoří velký příběh – image spot HBO na říjnové premiéry
  • HBO a řada postav z filmových premiér, které na diváky v říjnu čekají – image spot prémiového kanálu
  • Seriál Pravá krev se tento měsíc dočká už své páté řady
  • Akčnímu thrilleru Zelená zóna se přezdívá „čtvrtý Jason Bourne“. Do jisté míry oprávněně. S úspěšnou sérií ji spojuje nejen žánr, jméno režiséra Paula Greengrasse a představitele hlavní role Matta Damona, ale především stoprocentní filmařina, strhující tempo a výjimečný příběh.
  • Když se skupinka teenagerů rozhodne na kameru „Super osmičku“ natočit zombie horor, ani ve snu by nikoho z nich nenapadlo, že výsledný film bude ještě děsivější, než zamýšleli. Jeden z nejoriginálnějších tvůrců současnosti J. J. Abrams spojil síly s největším hollywoodským expertem na mimozemšťany Stevenem Spielbergem a společně natočili film, při jehož sledování si nutně vzpomenete na E. T. Mimozemšťana nebo na Blízká setkání třetího druhu.
  • V pokračování úspěšné komedie Pařba ve Vegas se Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) a Doug (Justin Bartha) vydávají na Stuovu svatbu do exotického Thajska. Po Dougově nezapomenutelné rozlučce se svobodou v Las Vegas nehodlá Stu nic riskovat a zvolí decentní a bezpečnou předsvatební oslavu. Jenže věci nejdou vždy podle plánu.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).