Hlavní navigace

VIDEOGALERIE HBO: Srpnové premiéry, speciální promo spot a Kamarád taky rád

2. 8. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEO Sedm nových self promo spotů poskytla společnost HBO Česká republika serveru DigiZone.cz na měsíc srpen. Z českých filmů je pro diváky připraven snímek Alois Nebel.

Server DigiZone.cz vám servíruje tak jako každý měsíc přehled promo spotů, které lákají na premiéry filmového kanálu HBO. S takzvanými videogaleriemi jsme přišli za svými čtenáři poměrně nedávno a tato novinka se setkala s pozitivním ohlasem. Spíše, než aby promo spoty ukazovaly, které pořady se na obrazovce objeví, mají ukázat, jak si s vlastní propagací jednotlivé televize poradí. Za povšimnutí stojí zejména speciální promo spot s hudebním podkresem Feeling Good od Michaela Bublého.

K TÉMATU: Srpnové premiéry HBO: Alois Nebel, Captain America: První Avenger a Kamarád taky rád

Soustřeďte se na detaily, zbytek si nechte na potom, vyzývá filmový kanál HBO ve svém image spotu k srpnovým premiérám, mezi kterými nechybí například snímky Alois Nebel nebo Captain America.

Ani ve speciálním image spotu HBO nechybí některé srpnové nedělní premiéry. Poznáte je?

Nedělní premiéra českého snímku Alois Nebel v hlavní roli s Miroslavem Krobotem je pravděpodobně nejatraktivnější z celého srpnového programu.

Mila Kunis a Justin Timberlake jsou hlavními hrdiny romantické komedie Kamarád taky rád z loňského roku.

Pokud máte rádi romantická dramata, neměla by vám uniknout Voda pro slony. V hlavních rolích Robert Pattinson a Reese Witherspoon.

MM socky3

Kung-fu Panda 2 s hudebním podkresem písničky Pump It od Black Eyed Peas by vás měla naladit na animovanou akční komedii, která potěší celou rodinu.

Románová epopej Alexandra Dumase byla zfilmována nesčetněkrát. Její poslední variace z loňska se ale příliš nepovedla. S hodnocením skončila podprůměrně, ale její promo na HBO je docela povedené.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.