Hlavní navigace

VIDEOGALERIE: nové promo Film Europe Channel a tematické bloky Doku CS a Kino CS

4. 10. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Kanály Film Europe tentokrát zastupují stanice Film Europe Channel, Kino CS a Doku CS. Přinášíme vám například říjnové spoty Skandinávská vlna nebo Dvě tváře pokroku.

Server DigiZone.cz vám opět servíruje několik promo spotů, které se v následujících týdnech objeví na vybraných filmových kanálech. Videogalerie, jak jsme naši pravidelnou měsíční rubriku nazvali, nemají informovat primárně o programových novinkách, ale jejich cílem je hlavně ukázat, jak si jednotlivé společnosti s promo spoty poradí. Vlajková stanice – Film Europe Channel – je primárně koncipován jako program evropských filmů a jeho cílem je i proniknout na tento trh.

  • Snímky z takzvané Skandinávské vlny zastupují například filmy Jak se zbavit těch ostatních, Outsider, Zlá krev nebo Wildbur se chce zabít
  • Sobotní večery budou patřit v říjnu snímkům Muž, který plakal; Stockholm East; 4 měsíce, 3 týdny a 2 dny a S.O.S. Titanic
  • Kino CS nabídne v říjnu vzácné momenty na klíčové pohledy českých a slovenských dějin, ve kterých dva malé národy prokázaly statečnost, jaká někdy chybí i těm velkým. Diváci budou svědky okamžiků od Mnichovské dohody až po Srpen 1968.
  • Jaký byl život v drsné době poznamenané krutostí války? Prozradí to série filmů, které jsou sondou do období napjaté politické situace na konci 2. světové války.
  • Člověk odjakživa mění přírodu k obrazu svému – ke svému prospěchu a pro kvalitnější život sebe a svých dětí. Ne vždy to, co dostane, ale také vrátí. Často za sebou zanecháváme také zjizvenou krajinu díky zásahu související s těžbou surovin a ovlivňujeme celé regiony stavbami přehrad. Netrpí však pouze příroda, ale i samo lidstvo. Jak? Prozradí to říjnové dokumenty na Doku CS.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).