Hlavní navigace

VIDEOGALERIE: Nový kanál plný Jamese Bonda, premiéry britské Sky a identy Canal+

Lukáš Polák

UVNITŘ VIDEA Po promo spotech z domácí produkce vám server DigiZone.cz přináší také to nejlepší ze zahraniční televizní scény. Top událostí je start speciálního kanálu věnovanému agentovi 007.

Doba čtení: 1 minuta

Server DigiZone.cz práší svým čtenářům další sadu promo spotů, které jsme našli na serveru YouTube a v nedávné době se objevily na evropských placených kanálech. Zatímco před pár dny jsme vás informovali o novinkách na českých a slovenských obrazovkách, konkrétně na kanálech Film Europe a HBO, tentokrát bychom vám chtěli tedy zprostředkovat vybrané spoty, které se týkají zahraniční mediální scény.

Agent 007 ovládne v listopadu na měsíc jeden z kanálů britské Sky. Ta mu věnuje speciální stanici nazvanou Sky Movies 007. Chybět tu nebude filmová klasika, ani nejnovější bondovky s Danielem Craigem.

Září vypadá na kanálech Sky Movies rozhodně zajímavě. Už proto, že diváci budou moci vidět například filmy Muži, kteří nenávidí ženy, Moneyball, Pařba v Bangkoku nebo Johnny English se vrací.

Rebrandingem nedávno prošla švédská veřejnoprávní televize STV 2. Série identů ukazuje, jak je možné v rámci proma pracovat s jednotlivými přírodními živly, jako je například voda nebo oheň.

Španělské kanály v našich videogaleriích zrovna pravidelnými hosty nejsou. O to víc potěší Canal+ 1, který si hraje s podobnými motivy jako švédská televize. Špatně zvolená není ani podkresová hudba, která vyzývá k relaxu.

Vraťme se ještě jednou k letním měsícům a připomeňme si, jak ke svému vysílání lákala HD verze kanálu Discovery.

Našli jste v článku chybu?