Hlavní navigace

Videoportál Ivio už je dostupný i na tabletech a mobilech od Samsungu

22. 7. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Provozovatel VOD služby je společnost Hollywood Classic Entertainment. Její zástupci před několika měsíci potvrdili, že chtějí s tímto portálem proniknout v budoucnu i do chytrých televizorů.

Možnost přístupu k videoportálu Ivio, který sám sebe označuje jako „první a jediné on-line kino v České republice", se rozšiřuje. Zájemci ho mohou začít nově využívat také na tabletech a mobilních telefonech společnosti Samsung. Výhodou Ivia, na rozdíl od Voya nebo Topfunu, je skutečnost, že nabízí nejen zpoplatněné filmy a seriály, ale i některé bezplatné tituly. Do nich je pak vkládána reklama. Ivio, díky tomu, že jeho provozovatelem je společnost Hollywood Classic Enterteinment, nabízí některé tituly, které nevyšly ani na Blu-ray nebo DVD nosičích. Aplikace pro Samsung je kompatibilní s operačním systémem Android.

Z ARCHIVU: Startuje on-line kino Ivio, konkurenci chce drtit filmy a seriály zdarma

MKT nástroje 2 tip

Tato aplikace jedinečným způsobem spojuje výhody videopůjčovny a kina. Každý si může prakticky kdykoli a kdekoli, a podle své nálady a vkusu, vybrat ze stovek filmových titulů, uvedl při příležitosti uvedení nové aplikace kontentový manažer Samsungu pro Českou republiku a Slovensko Jan Vaníček. Majitele tabletu Tab S získají při prvním spuštěním účet Prémium na tři měsíce zdarma, majitele dalších zařízení na měsíc. Nabídka on-line videoslužeb v České republice se postupně rozšiřuje. Mezi nejznámější patří již citované Voyo a Topfun, postupně se ale objevují i další, mimo jiné O2 Videotéka. Čím dál tím větší popularitu si získává i HBO GO.

Aplikace je ke stažení zdarma na webu společnosti Samsung.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.