Hlavní navigace

Videopůjčovna Clubcard Kino spustila balíček pro děti, nabídne i Bolka a Lolka

2. 6. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Kategorii určenou pro děti má ve své nabídce i konkurenční služba Voyo. Nejmenší děti láká například na Žofku a její přátelé nebo Macha a Šebestovou.

Nový balíček s názvem Dingy Banaxi Kids začala nabízet od začátku tohoto měsíce svým předplatitelům společnosti Banaxi Limited, která provozuje pro řetězec Tesco videoslužbu Clubcard Kino. Zájemci za něj zaplatí 49 korun/měsíc a bude určen výhradně dětským divákům, kterým nabídne legální cestou pohádky, jako jsou Bolek a Lolek, Kouzelná Kamila, Kocour Vavřinec, Rexík, Babiččiny pohádky, Flip a Flap, Meteor Monster truck a řadu dalších. Každý měsíc se bude deset procent nabídky obměňovat, což znamená, že ke kompletní proměně nabízených titulů by mělo dojít po deseti měsících.

ICTZ23

ČTĚTE TAKÉ: Tesco připravuje rozšíření videopůjčovny o seriály, nabídne i Hannibala

Kategorii určenou pro děti má ve své nabídce i konkurenční služba Voyo patřící mediální skupině Nova. Výhodou tohoto produktu je fakt, že uživatel získá přístup do kompletní nabídky služby za jednotný poplatek. Nova například na Voyu nabízí večerníčky Žofka a její přátelé, Mach a Šebestová, Mach a Šebestová na prázdninách a řadu dalších. Obsah pro dětskou sekci této videoslužby poskytl už v minulosti provozovatel tematického placeného kanálu Duck TV (dříve BeBe TV). Služba Topfun Videopůjčovna už je několik měsíců bez nového obsahu. Od začátku tohoto roku se zde neobjevil jediný titul.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.