Hlavní navigace

Videopůjčovna Tesca stáhla z nabídky Banaxi TV, chystá „větší projekt“

8. 9. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Banaxi patří v České republice k jednomu z mála hráčů na poli on-line videopůjčoven. Dalšími velkými značkami jsou v tomto směru Voyo.cz Novy, HBO GO nebo FilmBox Live.

Z nabídky služby Clubcard Kino, kterou pro řetězec Tesco provozuje společnost Banaxi Limited, zmizela položka Banaxi TV, jež byla součástí balíku Banaxi Go. Banaxi TV byla do Banaxi Go umístěna pouze dočasně a sloužila pro ověření funkčnosti streamingu na straně poskytovatele. Šlo o krátkodobý test, který má připravit provozovateli služby půdu pro větší projekt. O co půjde, to zatím nechce firma prozradit. Má jít však opět o oblast streamovaného vysílání. V testovacím režimu byly ve službě Banaxi TV dostupné stanice AXN a Sport 5.

ICTZ23

NEPŘEHLÉDNĚTE: Tesco začalo ve své videopůjčovně nabízet filmy s duálním zvukem pro Smart TV

Banaxi patří v České republice k jednomu z mála hráčů na poli on-line videopůjčoven. Dalšími velkými značkami jsou v tomto směru Voyo.cz mediální skupiny Nova, HBO GO společnosti HBO Česká republika a FilmBox Live firmy FilmBox International, která provozuje kanály FilmBox, EroX a řadu dalších. Model fungování Clubcard Kina funguje ve dvou rovinách – atraktivnější a novinkové tituly lze kupovat pouze samostatně, v rámci Banaxi GO jsou však za měsíční paušál dostupné i stovky filmů, které se po čase obměňují.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.