Hlavní navigace

Videopůjčovna Topfun plánuje rozšíření na další chytrá zařízení

Lukáš Polák

Díky spolupráci s hamburskou společností NetRange se firmě Topfun Media podařilo proniknout na přístroje, které pracují na platformě MMH.

Doba čtení: 1 minuta

Videopůjčovna Topfun, jejímž provozovatelem je společnost Topfun Media, plánuje rozšíření své působnosti na další „chytrá“ (smart) zařízení. Uvedli to zástupci firmy. Doposud je Topfun dostupný napříč známými i méně známějšími značkami v televizorech připojených k internetu a také na mobilních platformách Android a iOS. Videoportál je částečně dostupný také na internetu, ale některé televizní programy si tu není možné pustit. Platí to například pro tematickou stanici Slovak Sport.TV.

ČTĚTE TAKÉ: Balíček Topfun Nonstop k novým televizorům Philips Ambilight na měsíc zdarma

Průnik na další zařízení si Topfun Media slibují od spolupráce s hamburskou společností NetRange. Ta mimo jiné, vyvíjí a poskytuje globální portálová řešení pro telekomunikační, satelitní, kabelové operátory a výrobce spotřební elektroniky. V úzké spolupráci s tímto silným technologickým partnerem vidíme pro naši společnost velký přínos a potenciál, uvedl obchodní ředitel společnosti Radek Přikryl. Topfun neuvádí počet svých klientů. Konkurenční služba Voyo se podle svého šéfa Petra Horáka blíží k třiceti tisícům předplatitelů.

Našli jste v článku chybu?