Hlavní navigace

Videopůjčovna Topfun plánuje rozšíření na další chytrá zařízení

Lukáš Polák

Díky spolupráci s hamburskou společností NetRange se firmě Topfun Media podařilo proniknout na přístroje, které pracují na platformě MMH.

Doba čtení: 1 minuta

Videopůjčovna Topfun, jejímž provozovatelem je společnost Topfun Media, plánuje rozšíření své působnosti na další „chytrá“ (smart) zařízení. Uvedli to zástupci firmy. Doposud je Topfun dostupný napříč známými i méně známějšími značkami v televizorech připojených k internetu a také na mobilních platformách Android a iOS. Videoportál je částečně dostupný také na internetu, ale některé televizní programy si tu není možné pustit. Platí to například pro tematickou stanici Slovak Sport.TV.

PR Summit 2018 Tip Flixbus

ČTĚTE TAKÉ: Balíček Topfun Nonstop k novým televizorům Philips Ambilight na měsíc zdarma

Průnik na další zařízení si Topfun Media slibují od spolupráce s hamburskou společností NetRange. Ta mimo jiné, vyvíjí a poskytuje globální portálová řešení pro telekomunikační, satelitní, kabelové operátory a výrobce spotřební elektroniky. V úzké spolupráci s tímto silným technologickým partnerem vidíme pro naši společnost velký přínos a potenciál, uvedl obchodní ředitel společnosti Radek Přikryl. Topfun neuvádí počet svých klientů. Konkurenční služba Voyo se podle svého šéfa Petra Horáka blíží k třiceti tisícům předplatitelů.

Našli jste v článku chybu?