Hlavní navigace

Videotéka HBO GO ode dneška oficiálně i pro zákazníky satelitní služby Skylink

Lukáš Polák

UVNITŘ FOTOGALERIE – Až do konce března příštího roku mohou využít zákazníci Skylinku službu bezplatně, a to za podmínky, že mají vybraný balíček s prémiovým kanálem HBO.

Doba čtení: 1 minuta

Zákazníci satelitní služby Skylink mohou od dnešního dne využívat neomezeně službu HBO GO, a to za podmínky, pokud jsou předplatiteli některého z prémiových balíčků, konkrétně nabídek HBO Standard, HBO MaxPack a Komplet. Službu budou moci využívat bezplatně až do konce března příštího roku. HBO GO nabízí nabízí neomezený přístup k filmům, seriálům a dokumentům zejména z původní produkce HBO, ale také k vybraným hitům filmovým hollywoodských studií.

K TÉMATU: Videotéku HBO GO čeká průnik k velkým hráčům, nabídnou ji Skylink a Telefónica

Zákazníky Skylinku mohou využít přístup k HBO GO prostřednictvím svých smartphonů, tabletů, stolních počítačů nebo notebooků. Registraci je možné provést na internetových stránkách www.hbogo.cz po výběru operátora Skylink. Expanze k tomuto satelitnímu operátorovi je pro společnost HBO Europe, s.r.o. klíčová. Jde o první velkou společnost, která bude tuto službu nabízet. Jednatel firmy Ondřej Zach nedávno pro DigiZone.cz uvedl, že HBO GO by mělo být v dohledné době dostupné i klientům O2TV.

ČTĚTE TAKÉ: HBO vstupuje do dvacátého roku života v plné síle, konkurence se nemusí obávat

Pro službu HBO GO je škoda, že zatím nepronikla také do chytrých televizorů. Jedinou výjimkou je společnost LG, která tento widget nabízí. Majitelé této značky se tak mohou těšit z toho, že tento produkt mohou využívat, tedy pochopitelně za podmínky, že jsou předplatiteli tohoto kanálu. O tom, kdy a zdali vůbec se dočkají i majitelé ostatních „smartek“, bychom pouze spekulovali. Ti šikovnější si v případě některých mobilních telefonů a tabletů mohou tato zařízení propojit s televizorem přes HDMI kabel s redukcí

Našli jste v článku chybu?