Hlavní navigace

Videotéka rakouské ORF už je dostupná i ve Smart TV od Samsungu. Funguje i v Česku

15. 5. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEO Pokud máte zájem o archiv rakouské veřejnoprávní televize, postačí, když si svůj televizor Samsung nastavíte na tamní region. Widget ORF je pak dostupný zdarma.

Rakouská veřejnoprávní televize ORF už nabízí svoji videotéku ORF TVthek také prostřednictvím takzvaných Smart TV jihokorejské společnosti Samsung. Doposud byla díky této značce dostupná pouze na chytrých mobilních telefonech s operačním systémem Android. Aplikace je k dispozici zdarma a překvapením je, že funguje bez problémů i v České republice. Uživatel si však musí televizor nastavit na rakouský region, případně si nainstalovat tamní sadu widgetů.

Cloud23

K TÉMATU: ORF má svoji videotéku na Androidu. Funguje i v Česku

Videotéka ORF TVthek je dostupná ke stažení zdarma a není nutné platit žádné dodatečné poplatky. Dobrou zprávou je skutečnost, že je dostupná pro televizory od roku 2010. To nebývá v poslední době zrovna obvyklé. Televize vyvíjejí nejčastěji aplikace pro výrobky, které spatřily světlo světa letos nebo loni. Příkladem může být i Nova Group, která v Samsungu nabídne aplikaci Voyo.cz. Svou aplikace ve Smart TV má například také polská veřejnoprávní televize TVP.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).