Hlavní navigace

Vladimír Železný: Nova je dobrá televize a mimořádně tvrdý konkurent

8. 2. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEO A GALERIE – Železný se dotknul tentokrát programu Barrandova pouze okrajově. Prozradil, že erotický magazín stanice se od 7. března představí s novou moderátorkou a pod názvem Intim.

Téměř deset minut ze svého kontaktního pořadu Volejte Železnému věnoval na TV Barrandov její generální ředitel Vladimír Železný dvacátým narozeninám televize Nova. Diváky pochopitelně především zajímalo, zda byl pozván na její velkolepou oslavu v Národním muzeu, když z jeho práce nejsledovanější televize doposud čerpá. Železný uvedl, že na tuto společenskou akci, které se zúčastnilo přibližně dva tisíce hostů, pozván nebyl, nicméně gratulaci jako šéf konkurenční televize poslal jejímu jednateli Davidu Stogelovi.

K TÉMATU: 20 let televize Nova: kolik peněz a komu za tu dobu vydělala?

Nova je dobrá televize a nesouhlasím s tím, že by to byla zničená televize. Je to televize, která je mimořádně tvrdým konkurentem. Všichni ji blahopřejme k výročí, když to byla první celoplošná komerční televize, která vznikla v postkomunistickém světě od Prahy až po Vladivostok. Pokud sledujete její pořady, sledujte je a nepřemýšlejte příliš nad tím, kdo ji zrovna řídí a jak, konstatoval Železný, který si nicméně rýpnutí neodpustil, a to směrem k současnému generálnímu řediteli a jednateli Christophu Mainuschovi. Šéfa Barrandova překvapilo, že německý manažer k divákům promlouval anglicky a nikoliv rodným jazykem.

ČTĚTE TAKÉ: Nova spustila dnes svůj bezplatný videoarchiv Nova Plus

ebf - tip do článku - debata

Od 7. Března ponese erotický magazín Intim Night nové označení. Diváci ho budou moci vídat pod zkráceným názvem Intim. Nepůjde však o jedinou změnu. V úloze moderátorky vystřídá Heidi Janků Štěpánka Decastelo. Pro diváky Barrandova není úplně neznámou tváří. Doposud působila v Intim Night jako reportérka, která byla několikrát propírána také bulvárními médii, a to díky tomu, že je bývalou manželkou René Decastela. Ten v současné době žije s životní partnerkou Evou, dříve také známou televizní moderátorkou. Janků z obrazovky stanice nezmizí. Bude moderovat v alternaci s Olgou Šípkovou nový ženský magazín.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).