Hlavní navigace

Vladimír Železný se vrací, povede TV Blaník

1. 4. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
1. 4. 2008

AKTUALIZOVÁNO Bývalý generální ředitel televize Nova Vladimír Železný se rozhodl, že skončí s politikou a vrátí k televiznímu řemeslu. Byl totiž osloven společností City Multimedia s.r.o., která je provozovatelem rádií Blaník a City, aby vedl její nový projekt TV Blaník. Jak již z názvu vyplývá, mělo by jít o televizi, která bude stejného ražení jako již existující rozhlasová stanice. Půjde o hudební kanál, který bude alternativou pro starší generaci, na kterou už necílí televize Óčko. V jejím vysílání by se tak měli objevit videoklipy od interpretů jako je Karel Gott, Hana Zagorová, Petra Janů aj.

MM balicek

TV Blaník zatím ještě nepožádala o registraci ochranné známky, ale v nejbližších dnech tak hodlá učinit. Stejně tak se dolaďuje žádost o vydání licence pro RRTV. Tento kanál by měl cílit především na věkovou skupinu 50+, a jak jsme se dozvěděli z nejmenovaného zdroje z vedení televize, společnost City Multimedia si dělá zálusk na to, aby se TV Blaník stala nejsledovanějším digitálním kanálem v České republice. Zájemců o tuto hudbu bude určitě více než diváků Óčka, a proto si myslím, že máme velkou naději uspět, uvedl programový ředitel, který si zatím přál zůstat v anonymitě.

Pokud jste dočetli až sem, tak vězte, že si z vás redakce našeho serveru udělala legraci. Přejeme vám pěkný první aprílový den. ;-)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).