Hlavní navigace

Vlastní widget v televizorech Samsung má už i Evropa 2

Lukáš Polák

Již druhá stanice rozhlasového domu Lagardère Active Česká republika je dostupná prostřednictvím chytrých televizorů od jihokorejského výrobce elektroniky Samsung. Stala se jí Evropa 2.

Doba čtení: 1 minuta

Po Frekvenci 1 už má svůj vlastní widget v televizorech SamsungEvropa 2, nejúspěšnější česká rozhlasová stanice pro mladé posluchače. Aplikace se objevila v rámci Samsung Apps minulý týden a uživatelé Smart TV si ji mohou stáhnout zcela bezplatně. Funguje na stejném principu jako widget pro Frekvenci 1. Kromě poslechu vidí zájemce na obrazovce také aktuální skladbu a seznam již odehraných songů. Vše funguje na pozadí barev Evropy 2.

K TÉMATU: Frekvence 1 se dočkala vlastního widgetu v chytrých televizorech Samsung

Lagardère Active ČR tuto aplikaci žádným způsobem nemedializovala, stejně jako tomu bylo v případě Frekvence 1. Průnik tohoto mediálního domu do chytrých televizorů je ale logickým krokem. Zatímco Frekvenci 1 si podle posledního průzkumu Radioprojekt ladí denně 940 tisíc posluchačů, Evropě 2 dává přednost 871 tisíc lidí denně. Mezi nejznámější hlasy stanice patří například moderátoři Leoš Mareš, Libor Bouček nebo Pavel Cejnar.

Našli jste v článku chybu?