Hlavní navigace

Vlastní widget v televizorech Samsung má už i Evropa 2

2. 5. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Již druhá stanice rozhlasového domu Lagardère Active Česká republika je dostupná prostřednictvím chytrých televizorů od jihokorejského výrobce elektroniky Samsung. Stala se jí Evropa 2.

Po Frekvenci 1 už má svůj vlastní widget v televizorech SamsungEvropa 2, nejúspěšnější česká rozhlasová stanice pro mladé posluchače. Aplikace se objevila v rámci Samsung Apps minulý týden a uživatelé Smart TV si ji mohou stáhnout zcela bezplatně. Funguje na stejném principu jako widget pro Frekvenci 1. Kromě poslechu vidí zájemce na obrazovce také aktuální skladbu a seznam již odehraných songů. Vše funguje na pozadí barev Evropy 2.

K TÉMATU: Frekvence 1 se dočkala vlastního widgetu v chytrých televizorech Samsung

Lagardère Active ČR tuto aplikaci žádným způsobem nemedializovala, stejně jako tomu bylo v případě Frekvence 1. Průnik tohoto mediálního domu do chytrých televizorů je ale logickým krokem. Zatímco Frekvenci 1 si podle posledního průzkumu Radioprojekt ladí denně 940 tisíc posluchačů, Evropě 2 dává přednost 871 tisíc lidí denně. Mezi nejznámější hlasy stanice patří například moderátoři Leoš Mareš, Libor Bouček nebo Pavel Cejnar.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).