Hlavní navigace

Vlastník TV Joj se nakonec na koupi Slovak Sport.TV nedohodl

11. 1. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Slovak Sport.TV si i přes svou velice krátkou existenci, kterou je možné počítat na několik měsíců, získala velkou popularitu. Jejím posledním trumfem je zisk vysílacích práv pro WTA Tour.

Tematický kanál Slovak Sport.TV, o nějž se zajímala společnost Joj Media House, provozovatel kanálů TV Joj a Plus (dříve Joj Plus), zůstane u svého dosavadního vlastníka. Jak informoval server Mediálne.sk, z prodeje nakonec sešlo. On-line deníku zaměřenému na média to potvrdila šéfka marketingu a komunikace skupiny Joj Ivana Semjanová. Další podrobnosti manažerka neuvedla, čili není jasné, proč nakonec jednání, která byla prezentována jako velice slibná, padla.

cif 24 - early cena - média

K TÉMATU: Televize Joj zvažuje koupi Slovak Sport.TV, letos by tak měla už čtyři televizní kanály

Slovak Sport.TV je nejmladším hráčem na poli těchto tematických kanálů na území České a Slovenské republiky. Odstartoval teprve v polovině loňského roku, ale poměrně rychle se etabloval v nabídkách operátorů především našich východních sousedů. Na satelitu ho šíří pouze služba Skylink, která ho poskytuje svým zákazníkům prozatím v SD verzi, i když v HD je tento kanál také dostupný. Pravděpodobně jeho největším „úlovkem“ je nedávný zisk vysílacích práv pro tenisovou WTA Tour.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).