Hlavní navigace

Vlastník TV Joj se nakonec na koupi Slovak Sport.TV nedohodl

Lukáš Polák

Slovak Sport.TV si i přes svou velice krátkou existenci, kterou je možné počítat na několik měsíců, získala velkou popularitu. Jejím posledním trumfem je zisk vysílacích práv pro WTA Tour.

Doba čtení: 1 minuta

Tematický kanál Slovak Sport.TV, o nějž se zajímala společnost Joj Media House, provozovatel kanálů TV Joj a Plus (dříve Joj Plus), zůstane u svého dosavadního vlastníka. Jak informoval server Mediálne.sk, z prodeje nakonec sešlo. On-line deníku zaměřenému na média to potvrdila šéfka marketingu a komunikace skupiny Joj Ivana Semjanová. Další podrobnosti manažerka neuvedla, čili není jasné, proč nakonec jednání, která byla prezentována jako velice slibná, padla.

K TÉMATU: Televize Joj zvažuje koupi Slovak Sport.TV, letos by tak měla už čtyři televizní kanály

Slovak Sport.TV je nejmladším hráčem na poli těchto tematických kanálů na území České a Slovenské republiky. Odstartoval teprve v polovině loňského roku, ale poměrně rychle se etabloval v nabídkách operátorů především našich východních sousedů. Na satelitu ho šíří pouze služba Skylink, která ho poskytuje svým zákazníkům prozatím v SD verzi, i když v HD je tento kanál také dostupný. Pravděpodobně jeho největším „úlovkem“ je nedávný zisk vysílacích práv pro tenisovou WTA Tour.

Našli jste v článku chybu?