Hlavní navigace

Vodafone uvedl do nabídky datovou kartu Vodafone E3735

2. 10. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Vodafone rozšiřuje nabídku datového příslušenství o datovou kartu E3735 pro rozhraní ExpressCard na moderních noteboocích. Nabídka Internetu za polovinu pro notebooky výrazně zvýšila zájem o mobilní připojení. Desítky tisíc našich zákazníků si během ní pořídili USB modem Vodafone Mobile Connect flash K3520. Chceme proto v tomto trendu pokračovat a nabízet zákazníkům stále výkonnější a snadno použitelná datová zařízení. Nová karta Vodafone E3735 to bezezbytku splňuje, tvrdí David Novák, manažer…

Vodafone rozšiřuje nabídku datového příslušenství o datovou kartu E3735 pro rozhraní ExpressCard na moderních noteboocích. Nabídka Internetu za polovinu pro notebooky výrazně zvýšila zájem o mobilní připojení. Desítky tisíc našich zákazníků si během ní pořídili USB modem Vodafone Mobile Connect flash K3520. Chceme proto v tomto trendu pokračovat a nabízet zákazníkům stále výkonnější a snadno použitelná datová zařízení. Nová karta Vodafone E3735 to bezezbytku splňuje, tvrdí David Novák, manažer terminálů u českého Vodafonu. Cena datové karty je 2 577 korun. S tarifem Připojení na stálo ji lze pořídit za 577 korun.

Datová karta Vodafone E3735 kromě GPRS a EDGE podporuje také HSDPA v sítích třetí generace s maximální rychlostí downloadu až 7,2 Mbit/s. Vodafone však s výstavbou vlastní 3G sítě teprve začíná, takže této funkcionality si zákazníci prozatím příliš neužijí. Karta o rozměrech 110×15×35 milimetrů váží méně jak 50 gramů a disponuje vysouvací anténou. Podporuje práci s SMS. Ovladače jsou k dispozici pro Windows 2000 a vyšší nebo Mac OS X Leopard a novější. Podpora Windows 7 zatím nebyla deklarována. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).