Hlavní navigace

Volba vedení ČSSD ode dneška až do soboty na zpravodajské ČT 24

17. 3. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
17. 3. 2011

Zpravodajský kanál ČT 24 dnes a následující dva dny nabídne svým divákům další z mnoha speciálů. Ten aktuální se bude konkrétně týkat volby nového vedení České strany sociálně demokratické (ČSSD). Speciál začíná v 10:15 a trvat bude do soboty. Moderátor Václav Moravec probere s hosty situaci ve straně, která loni sice volby vyhrála, ale nakonec se přesto dostala do opozice. Reportéry z terénu bude Jakub Železný a Martina Lustigová.

Content tip EARLY

ČTĚTE TAKÉ: Zpravodajskou ČT 24 sleduje přes chytré mobily více než 50 tisíc diváků

Diváci uvidí živě vystoupení úřadujícího předsedy Bohuslava Sobotky a zprávy stávajících místopředsedů. Klíčový okamžik nastane v 16:00 hodin, kdy bude zahájena volba nového vedení. Během podvečera by tak měla zpravodajská ČT24 znát odpověď na otázku, kdo bude nástupcem Jiřího Paroubka, jehož z nejvyšší stranické pozice smetl loňský volební výsledek strany, prozradil tiskový mluvčí ČT Ladislav Šticha. Volba bohužel naruší některé páteční pořady. Nebude se vysílat Hyde Park, vysílání dalších závisí na tom, jak bude volba vedení ČSSD probíhat.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).