Hlavní navigace

Volný satelitní kanál Sundance Channel HD změnil parametry

2. 10. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
2. 10. 2009

Přibližně po třech nedělích došlo na satelitu Eurobird 9 na pozici 9 st. východně opět ke změně parametrů příjmu kanálu Sundance Channel HD. Ten se nyní vysílá na těchto hodnotách: 12092/H, SR 27500, norma DVB-S, kódování žádné (FTA). Program vysílá nově v paketu Harmonic pod označením HD Channel 1. Kromě této stanice mohou diváci ze satelitu Eurobird sledovat také HDTV kanály Fashion TV HD, m2 HD, BeBe TV HD a Penthouse HD.

Sundance Channel je americká stanice zaměřená na nezávislé diváky. Nabízí filmy, dokumenty a programy vlastní produkce. Stanice Sundance Channel zahájila vysílání v roce 1996 a je součástí společnosti Rainbow Media Holdings LLC. Sundance Channel udržuje kontakty se Sundance Institute a Sundance Film Festival. Také má vazby na nezávislé umělce a jejich díla. Aktuální program stanice je k dispozici na webu www.sundancechan­nel.com.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.