Hlavní navigace

Volný zavádí elektronickou fakturaci svých služeb (aktualizováno)

20. 10. 2006
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Telekomunikační operátor Volný nově nabízí zákazníkům dvě varianty fakturace. Faktura může být zaslána poštou a nově také e-mailem. Způsob fakturace si zákazníci mohou nastavit po přihlášení na http://muj.volny.cz. Velké množství našich zákazníků využívá pro komunikaci e-mail, a pro mnohé z nich je tento způsob komunikace s námi pohodlnější. Proto jsme se rozhodli tohoto komunikačního kanálu plně využít. Elektronický způsob fakturace je většinou zákazníků vítán. Částku, kterou ušetříme na tisku…

Telekomunikační operátor Volný nově nabízí zákazníkům dvě varianty fakturace. Faktura může být zaslána poštou a nově také e-mailem. Způsob fakturace si zákazníci mohou nastavit po přihlášení na http://muj.vol­ny.cz.

KL22 hlasovani

Velké množství našich zákazníků využívá pro komunikaci e-mail, a pro mnohé z nich je tento způsob komunikace s námi pohodlnější. Proto jsme se rozhodli tohoto komunikačního kanálu plně využít. Elektronický způsob fakturace je většinou zákazníků vítán. Částku, kterou ušetříme na tisku a papíru, vrátíme prostřednictvím Nadace Partnerství zpět přírodě, a tím i naši zákazníci automaticky přispějí na rozvoj životního prostředí, uvádí Clemens Wohlmuth, generální ředitel Volného. (Tisková zpráva)

Aktualizace 14:04: Čtenář nás upozornil, že elektronické fakturování není u Volného novinkou. Požádali jsme o upřesnění tiskovou mluvčí Volného. Má se to tak, že u některých služeb (právě u ADSL), měl zákazník již automaticky nastavené zasílání faktury e+mailem a současně mu chodila i tištěná faktura. Novinka je to zejména pro zákazníky ostatních služeb, kterým chodila pouze tištěná faktura. Nově si mohou zákazníci vybrat, zda chtějí pouze elektronickou fakturaci, tištěnou fakturaci, příp. obě možnosti. K tomuto kroku jsme přikročili na základě podnětu od zákazníků, kteří chtěli dostávat pouze mailovou fakturu – takových v posledních měsících značně přibylo, a to jak u datových, tak hlasových služeb, uvedla Michaela Hajná.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.