Hlavní navigace

Voříška v Televizních novinách nikdo nenahradí, Fialová je bude moderovat sama

Jan Potůček

Nova se rozhodla páteční a sobotní Televizní noviny svěřit jediné moderátorce, po zbytek týdne je odbaví osvědčená dvojice Lucie Borhyová a Rey Koranteng

Doba čtení: 1 minuta

Netradičně se rozhodla televize Nova vyřešit problém se stažením moderátora hlavní zpravodajské relace Karla Voříška a hledáním náhradního moderátorského partnera k Markétě Fialové. Od tohoto pátku totiž bude Fialová uvádět Televizní noviny sama. Zatím jen dva dny v týdnu – v pátek a sobotu. Po zbylé dny, tedy od neděle do čtvrtka, budou Televizními novinami na Nově provázet Lucie Borhyová a Rey Koranteng. Nova to oznámila prostřednictvím vlastního bulvárního webu Prásk.tv.

Interka19

K TÉMATU: Karel Voříšek zmizel z obrazovky TV Nova. Kvůli údajné spolupráci s StB

„Markéta Fialová je jednou z našich nejoblíbenějších tváří a jednou z nejzkušenějších moderátorek. Zvažovali jsme mnoho variant toho, kdo by měl moderovat Televizní noviny. Nakonec jsme se rozhodli, že tou nejlepší z nich je řešení, kdy Markéta Fialová bude Televizní noviny prozatím moderovat sama. Je to model, který si diváci velmi oblíbili u našich Poledních, Odpoledních i Nočních Televizních novin, a který se bude obecně týkat pouze pátků a sobot,“ vysvětlil generální ředitel Novy Jan Andruško. Fialová moderuje také čtvrteční speciály Televizních novin: Prezidentské fórum s kandidáty na hlavu státu.

Našli jste v článku chybu?