Hlavní navigace

Voyo.cz, internetový archiv pořadů Novy, bude mít slovenskou mutaci

3. 5. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
3. 5. 2011

Voyo.cz, internetový archiv pořadů televize Nova s placenou sekcí, v níž lze zakoupit a shlédnout vybrané filmy či v předpremiéře některé seriály Novy, bude mít svoji mutaci na Slovensku. Připravuje ji televize Markíza, kterou stejně jako Novu vlastní mediální skupina CME. Slovenskému listu Sme tuto informaci potvrdila generální ředitelka Markízy Zuzana Ťapáková. Markíza si už registrovala internetovou doménu www.voyo.sk.

K TÉMATU: Nova spouští nový portál Voyo.cz. Nabízí živé vysílání, archiv i placená videa

Už před pěti lety bylo strategií CME, že budoucnost je v internetu. Postupem času se ukázalo, že televize nezahyne a ani nebude trpět rozvojem internetu. Vnímám ho spíš jako nástroj na podporu televizního vysílání a naopak. Brzy plánujeme rozběhnout projekt video on demand, řekla deníku Sme ředitelka Markízy. Koncept bude stejný jako u českého Voyo.cz. Dopředu si budete moci prohlédnout části seriály, například čtyři díly Šeherezády. Nabídneme také zajímavé filmové tituly dříve, než v televizi, přiblížila Ťapáková.

Konference WebTop100 2024 Digitální marketing

ČTĚTE TAKÉ: Do dvou let by mohla na Slovensku začít vysílat Markíza Cinema

Šéfka Markízy ale odmítá, že by se na internetu měly objevovat reality show a živě vysílané pořady. Televize nezmizí, internet nás zatím neohrožuje a nemám pocit, že by měl, dodala. Markíza se navíc chystá do dvou let spustit jeden až dva nové televizní kanály, zaměřené na filmy a akvizici.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).