Hlavní navigace

Voyo.cz, placená videopůjčovna Novy, spustila aplikaci pro chytré televizory LG

22. 1. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTO – Po expanzi do chytrých televizorů Panasonic a Samsung jde o třetí světovou značku Smart TV, která umožňuje přístup do placené videotéky Voyo.cz

Nejen na chytrých televizorech Panasonic a Samsung, ale také na přijímačích značky LG už lze využívat placenou videotéku Voyo.cz od televize Nova. “Aplikace Voyo.cz je dostupná na osmi modelech z řady chytrých televizorů LG. Jde o EM9600, LM9600, LM8600, LM7600, LM6700, LM6600, LM6400 a LM6200,” sdělila PR manažerka Voyo.cz Andrea Bezdíčková. Uživatelé získají přístup ke knihovně s více než 1 500 filmy a seriály zahraniční i domácí produkce a archivu pořadů Novy.

KL24

K TÉMATU: Nova Sport obešla operátory, vysílá přes aplikaci v chytrých televizích Panasonic

Aplikaci Voyo.cz najdou diváci přímo na úvodní stránce chytrého televizoru LG v přehledu aplikací (HOME DASHBOARD), případně pak v sekci Zábava. „Jsme velmi rádi, že se nám podařilo uzavřít spolupráci s LG a můžeme našim předplatitelům nabídnout Voyo i na chytrých televizích této značky. Naším cílem je stále rozšiřovat portfolio koncových zařízení, na kterých je Voyo dostupné, a aplikace Voyo.cz na televizorech LG je dalším významným krokem k tomuto cíli,“ prohlásil ředitel sekce placených služeb skupiny Nova Petr Horák.


Foto: LG/Nova

Hlavní menu aplikace Voyo.cz v chytrých televizorech značky LG

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).