Hlavní navigace

Voyo se dočkalo dalších internetových streamů - Voyo Family a Voyo Comedy

23. 10. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ FOTO Zahájení vysílání „kanálu“ Voyo Cinema na serveru Voyo.cz pravděpodobně spouštění on-line streamů nekončí. CME spustila v dalších zemích i jeho tematické variace.

Mediální skupina CME, která je v České republice vlastníkem televizí pod hlavičkou Nova, kanálu Fanda a lokální verze lifestylového a hudebního programu MTV, rozšiřuje portfolio tematických streamů na svém videoserveru Voyo. V Rumunsku začal fungovat po Voyu Cinema také internetový kanál Voyo Comedy a na sousedním Slovensku pak Voyo Family. V České republice funguje pouze Voyo Cinema a jako bonus je tu i klasické vysílání Novy Sport.

MM socky3

Voyo už má po Voyu Cinema i své tematické streamy
Autor: repro foto Voyo.ro

Voyo už má po Voyu Cinema i své tematické streamy

ČTĚTE TAKÉ: Nova chce streamovat na chytrých televizorech i své kanály. Začne Novou Sport

Názvy obou internetových streamů plně vystihují jejich zaměření. Voyo Comedy je zaměřeno na komedie, Voyo Family pak na rodinné filmy. Podobně jako u Voyo Cinema najdou uživatelé patřičné lokální verze na jeho stránce vždy přehrávač, ve kterém běží samotný stream a po pravé straně pak programové schéma. Tematické kanály jsou podle CME vlastně „best of“ výběrem ze serveru Voyo a slouží jako jeho propagace. Jeho vysílání ale nemohou diváci ovlivnit.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.