Hlavní navigace

Vrchní šéf Novy nabízí svůj seriál také konkurenci

17. 4. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
17. 4. 2008

Jak dnes ve svém článku informuje ekonomický deník E15, rumunský podnikatel Adrian Sarbu, kterému náleží i šéfování české komerční jedničce, televizi Nova, se pustil do natáčení seriálu. Jeho pracovní název je První krok a v současné době je ve výrobě. Seriál má na starosti jeho produkční firma MediaPro Pictures a Sarbu se nevyhýbá ani nabídce svého produktu jiným subjektům. Zajímavé je právě to, že rumunský podnikatel vystupuje vůči Nově jako samostatný subjekt. S Novou probíhají jednání, jsme ale otevřeni spolupráci s jakoukoliv televizí, sdělila marketingová ředitelka MediaPro Pictures Pavlína Malá.

BRAND23 Workshop

Sarbu, resp. jeho společnost, produkovala už vloni v České republice snímky ROMing, Na vlastní nebezpečí nebo Taková normální rodinka. Další jeho aktivitou je spuštění tiskové agentury. Už koncem prosince loňského roku zapsal český obchodní rejstřík novou společnost MediaFax. Pod stejným názvem v Rumunsku funguje informační agentura a zpravodajský internetový portál www.mediafax.ro. Ředitelem české pobočky se stal bývalý reportér televize Nova a v posledních letech šéfredaktor Nedělního Blesku a bulvárního deníku Šíp Martin Švehlák.

AKTIVITY ADRIANA SARBU:
Adrian Sarbu jmenován provozním ředitelem mediální skupiny CME
Adrian Sarbu poradil Nově s programovým schématem
Adrian Sarbu, provozní šéf CME, založil v Česku další firmu
Šéf Novy Adrian Sarbu koprodukuje film s Českou televizí

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).