Hlavní navigace

Výběrová řízení AllyTrade cílem útoku hackerů?

Redakce

Čtenářská zprávička – napsal Pavel Tyrner: Systém výběrových řízení AllyTrade byl, zdá se, napaden hackerem. V jednotlivých stránkách výběrových řízení určité webové odkazy odkazují na objekt, který NOD32 označuje za infiltraci HTML/TrojanDownloader.Iframe. Tento jev byl pozorován dnes okolo 12. hodiny, autoři systému byli ihned o infiltraci informováni e-mailem.

Čtenářská zprávička – napsal Pavel Tyrner: Systém výběrových řízení AllyTrade byl, zdá se, napaden hackerem. V jednotlivých stránkách výběrových řízení určité webové odkazy odkazují na objekt, který NOD32 označuje za infiltraci HTML/TrojanDow­nloader.Iframe. Tento jev byl pozorován dnes okolo 12. hodiny, autoři systému byli ihned o infiltraci informováni e-mailem.

Poznámka redakce: Potvrzujeme čtenářův postřeh. Při otevření zmíněných stránek NOD32 ihned vyvolá poplach. Provozovatele stránek jsme kontaktovali a požádali jej o komentář, který vám po jeho obdržení neprodleně zprostředkujeme.

Našli jste v článku chybu?
7. 4. 2008 8:59
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Zkusilo nekoho napadnout se podivat na zdrojak tech stranek? Nedavno jsem takhle na windows narazil na jeden web, kam do kazdy stranky pridaval nejak virus nejakej skodlivej kod. Avast! nastesti reagoval a kdyz jsem se podival na zdrojovy kod stranky, tak na konci stranky byl nejakej javascript.